O nas

Drodzy Kursanci.

Od 2009 roku, wspólnie budujemy bezpieczniejszą przyszłość na naszych drogach, poprzez coraz doskonalsze metody nauczania, które z duchem czasu wdrażamy do Waszej edukacji. Multimedialne zajęcia teoretyczne, na których zachęcamy do edukacji poprzez zabawę, dyskusję i inne formy interakcji, ułatwiają łatwiejsze zapamiętywanie i zrozumienie zagadnień z zakresu prawa ruchu drogowego i bezpieczeństwa.

Przykładamy wielką wagę do zajęć teoretycznych jak i praktycznych, gdzie świetnie wyszkolona i wielokrotnie nagradzana kadra instruktorów, w miłej atmosferze dba o Wasze umiejętności i bezpieczeństwo. Do waszej dyspozycji oddajemy Wam nie tylko pojazdy egzaminacyjne marki Kia Rio (DIESEL 6-bieg.), ale również inne, jak na przykład Toyota Rav 4 klasy suv, czy Toyota Yaris.

Wychodząc do Państwa ponad to co proponuje standardowy program nauczania, dbamy o bezpieczeństwo Wasze, waszych rodzin i bliskich! To nie przypadek, że nasi Kursanci, już jako kierowcy mogą pochwalić się bezwypadkową historią.

Drogi Kursancie – pamiętaj, prawo jazdy robisz tylko raz!
Zapraszamy do rozpoczęcia tej przygody razem z nami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

P.S. Pozdrawiamy wszystkich naszych Kursantów i dziękujemy za wsparcie.

KIEROWNIK OSK ADRENALINA
Piotr Piechota